6 Yorum Yapılmış

  1. çok güzel vedeolar bunlar yalnız bunları flaşdiskime alıp sürekli kullanmak istiyorum bunları flaşa nasıl aktara bilirim yardımcı olursanız iiii olur tşk

  2. internetten internet download manager indir filmi başlatınca bilgisayarıma kaydet seçeneği çıkar onu seç kaydedersin..

  3. Paylaşım çok güzel teşekkür ediyorum fakat merkezi sistem projesi,ticari tesisat projesi ve düzenlemeler başlıklı videolar açılmıyor,en azından bahsi geçen üç videonun tekrar düzenlenmesi mümkün mü acaba ?

  4. Bu programı, düşünen ve hazırlayan, öğrenen ve öğreten, tüm bilim adamı ve meslektaşlarıma teşekkür ederim. Bu programın devamı olarak,mekanik tesisat konusunda da böyle bir program düşünülmesinde yarar görüyorum. Artık bütün mühendislikler, bilgisayar ve buna bağlı İnternet sayesinde zordan kolaya doğru gitmekte ve modern mühendisliğe çığır açmaktadır. Artık çağımız, modern mühendislik çağıdır. Tüm meslektaşlarımın bu çağın icatlarından yararlanmalarını ve bu çağa hizmet etmelerinde yarar görüyorum. Biz mühendisler,çağ bize değilde, biz çağa uymak zorundayız..! Necati ÇETİN/Mak.Müh./AKSARAY/ÇETİNLER JEOTERMAL

  5. Bu programı, mekanik tesisata da uyarlayınız.Lütfen..! Bu tür programlar, elektrik tesisat çizimleri ve inşaat proje çizimleri için de var mıdır? Cevaplarsanız memnun olurum. Lütfen..!

  6. okan sari

    çok faydalı buldum teşekürler