Online Destek

” İyi yazılım iyi destekle mümkündür “

Tekhnelogos; yazılım sektöründe iyi ürünün ancak iyi destekle mümkün olduğunun bilincindedir. Bir mühendislik yazılımı olarak ZetaCad, geleneksel mühendislik yazılımlarında çok sık rastladığımız karmaşadan uzak, sade ve kullanımı basit bir üründür. Buna rağmen, satış sonrası eğitim ve teknik destek unsurlarına çok önem verilmektedir.

Kullanıcılarımız gün içinde online olarak bağlı oldukları destek mühendislerimize sorunlarını iletip anında çözüme ulaşma şansına sahiptirler. Kullanıcılarımız, özel sorunlarını online olarak teknik desteğe iletip anında cevap alabilmektedirler. Bunun dışında teknik destek mail adreslerine yapılan başvurular uzman mühendisler tarafından gün içinde sonuca bağlanıp cevaplanmaktadır.

Teknik Destek Departmanımız, ücretsiz ZetaCAD eğitimlerinin ardından 6 ay boyunca kullanıcılarımıza ücretsiz on-line teknik destek vermeye devam ediyor. Kullanıcılarımızdan bize ulaştırılan her türlü destek ve yardım talebi kalite standartlarımız gereği ilgili birimlerimiz tarafından on dakika içinde değerlendirilerek cevaplandırılıyor.

Satış Öncesi Destek İçin Aşağıdaki Formu Kullanabilirsiniz :

* Tüm alanların doldurulması zorunludur. Yapılan başvurular satış ekibimiz tarafından gün içinde sonuca bağlanıp cevaplanmaktadır.